Głosowanie na Laureata Nagrody Czytelników

Głosowanie na Laureata Nagrody Czytelników

Rusza głosowanie na Laureata Nagrody Czytelników II edycji Świętokrzyskiej Nagrody Literackiej! To właśnie WY CZYTELNICY wybierzecie książkę, która podbiła Wasze serca! Głosować można tylko RAZ i tylko na jednego nominowanego w dniach 10–24 maja 2026 r.

Zwycięzca otrzyma nagrodę finansową w wysokości 5000 zł, a oficjalne wręczenie odbędzie się podczas uroczystej gali w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach 29 maja 2026 o godzinie 18:00.

NOMINOWANI DO II EDYCJI ŚWIĘTOKRZYSKIEJ NAGRODY LITERACKIEJ:

  • „Bodzentyn : wielka historia małego miasta” — Wojciech Kalwat
  • „Dzieje skasowanego klasztoru świętokrzyskiego na Łysej Górze w relacjach z XIX wieku” — Cezary Jastrzębski
  • „Echo mroku” — Anna Kubat
  • „Miasto burz” — Michał Śmielak
  • „Sześciu synów Sztaficera” — Anna Błachucka

Kto zasługuje na tytuł Laureata Nagrody Czytelników II edycji Świętokrzyskiej Nagrody Literackiej? Oddaj głos i pokaż, że literatura w Świętokrzyskiem ma moc!

Świętokrzyska Nagroda Literacka
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.