Quest miejski „Śladami pisarzy”

Quest miejski „Śladami pisarzy”

To już koniec questu miejskiego „Śladami pisarzy” w tej edycji Świętokrzyskiego Festiwalu Literackiego.

W trakcie Rodzinnego Pikniku Literackiego zakończyła się literacka przygoda, która wciągnęła uczestników w odkrywanie miasta śladami pisarzy.

Quest przyciągnął wielu miłośników zagadek i literatury, a jego finał odbył się o godz. 13:00 podczas uroczystego wręczenia nagród.

Agnieszka Kuś, Dyrektor Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Witolda Gombrowicza w Kielcach, wręczyła nagrody laureatom wyłonionym w losowaniu spośród osób, które poprawnie ukończyły zadania questowe. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody: tablet, powerbank i słuchawki.

Gratulacje dla laureatów: Helena Wróbel, Anna Szkatuła, Marta Trela, Inga Kmieć, Barbara Zawadzka.

To był finał pełen emocji, uśmiechów i literackiej energii.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom — bez nich ta miejska gra nie miałaby takiej mocy.

Świętokrzyska Nagroda Literacka
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.