Spotkanie z Pauliną Smaszcz

Spotkanie z Pauliną Smaszcz

Było szczerze. Było inspirująco. Było bez filtrów.

Rozmawialiśmy o pracy, która daje satysfakcję, a nie prowadzi do wypalenia. O odwadze, by mówić własnym głosem. O kobietach, które nie czekają na pozwolenie, by sięgać po więcej. O sukcesie, który nie wymaga utraty siebie.

Paulina Smaszcz porwała publiczność energią, autentycznością i historiami trafiającymi prosto do serca. Nie zabrakło wzruszeń, śmiechu i momentów skłaniających do zatrzymania się oraz zadania sobie ważnego pytania:

Czy naprawdę żyję i pracuję po swojemu?

Wśród uczestników spotkania rozlosowaliśmy książkę autorki, którą wręczyła Agnieszka Kuś, Dyrektor Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Witolda Gombrowicza w Kielcach.

Dziękujemy za każde słowo, każdą refleksję i każdą emocję, które wspólnie przeżyliśmy.

Świętokrzyska Nagroda Literacka
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.